Księgowość online

Wśród naszych Klientów znajdują się firmy zarejestrowane w miejscowości Suchy Las i Poznań oraz firmy z poza województwa wielkopolskiego. Dla Klientów którzy nie mają czasu by nas odwiedzić i przekazać nam swoje dokumenty proponujemy kilka rozwiązań informatycznych, które ułatwiają nam pracę i oszczędzają czas naszych Klientów tzw. księgowość online.

W zależności od wybranego modelu współpracy Klient może korzystać z portalu informatycznego Taxxo lub Saldeo i używać go do komunikacji z SUPPORT Biuro Rachunkowe. Na obu platformach Klienci mogą swobodnie umieszczać skany dokumentów księgowych zachowując stały dostęp do oryginałów i jednocześnie mając stały podgląd dokumentów przez przeglądarkę internetową.

W ramach współpracy z biurem rachunkowym (dla Klientów posiadających stałą umowę współpracy) Taxxo umożliwia min:

  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • tworzenie JPK faktura,
  • sporządzanie raportów,
  • umieszczanie skanów dokumentów,
  • monitorowanie stanu należności,
  • sprawdzanie kwot płatności na podatki i ZUS.

Księgowość online jest rozwiązaniem dla Spółek z o.o., spółek komandytowych i akcyjnych oraz dla osób fizycznych.


Dla Klientów pragnących mieć zintegrowany system finansowo-księgowy z systemem handlowym oferujemy współpracę polegającą na pracy na tzw. jednej bazie danych (dla oprogramowania Insert i Optima).

Jeśli posiadasz inny system handlowy złóż do nas zapytanie a zweryfikujemy czy taka współpraca będzie możliwa także na innym oprogramowaniu. Wdrażany przez nas model współpracy to jak „wewnętrzna księgowość pracująca w pokoju obok”.

Jak wygląda współpraca w praktyce?

To bardzo proste – osoba wyznaczona u Klienta przygotowuje dokumentację do zaksięgowania ze wsparciem swojego opiekuna księgowego – na bieżąco a nie po zakończeniu miesiąca. Procesy wystawiania faktur, rozliczania operacji bankowych odbywają się pod stałym nadzorem księgowości, dzięki temu można uniknąć wielu błędów już na etapie tworzenia dokumentów źródłowych. Stany rozrachunków są zawsze aktualne i zgodne, nie ma różnic pomiędzy systemem handlowym Klienta a systemem księgowym biura rachunkowego.

Księgowość online jest zatem dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców krajowych ale także dla podmiotów zagranicznych mających w Polsce tylko oddziały swoich spółek. Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnych rozwiązań, które wspierają biznes, oszczędzają czas a jednocześnie dają stały nadzór i wgląd w sytuację finansową przedsiębiorstwa.

Formularz kontaktowy