Prowadzenie księgowości, pełna księgowość dla firm Poznań

Jesteś właścicielem firmy lub właśnie otwierasz swoją działalność i wiesz, że prowadzenie księgowości nie będzie należało do najłatwiejszych? W takim razie zleć tę usługę specjalistom! Biuro rachunkowe SUPPORT z Suchego Lasu koło Poznania oddaje się do Twojej dyspozycji!

Pełna księgowość dla firm Poznań, ryczałt czy PKPiR?

Nie ma dla nas znaczenia, w jaki sposób rozliczasz się z Urzędem Skarbowym – poradzimy sobie z każdym rodzajem ewidencji! Pełna księgowość obowiązuje spółki akcyjne z ograniczoną odpowiedzialnością oraz komandytowe, mogą ją także prowadzić osoby fizyczne, których dochód za zeszły rok 2 000 000 euro. Istnieje również opcja skorzystania z Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałtu. Rozliczanie się na zasadach nie tylko pełnej rachunkowości, ale i innych form jest jednak skomplikowane, warto zatem powierzyć to zadanie profesjonalistom. W SUPPORT chętnie zdejmiemy z Twoich barek ciężar nadzoru nad ewidencją przychodów i rozchodów firmy.

Księgowość Poznań - oferta dopasowana do Ciebie

W biurze SUPPORT do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zanim podpiszemy umowę określamy, czego konkretnie oczekujesz, by móc ściśle dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Zawsze pozostajemy w kontakcie i to nie tylko mailowym czy telefonicznym – oferujemy również księgowość on-line za pośrednictwem portali informatycznych Taxxo i Saldeo. Dzięki nim możesz w dowolnej chwili wysłać nam skany dokumentów oraz sprawdzić stan rachunków firmy.

Prowadzenie pełnej księgowości Poznań

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług. Poza prowadzeniem pełnej księgowości firmy, PKPiR czy rozliczaniem ryczałtu ewidencjonowanego zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową: sporządzamy m.in. umowy, tak te o pracę, jak i cywilnoprawne, deklaracje do ZUS i sprawozdania do US. Przeprowadzamy audyty, udzielamy wskazówek odnośnie tworzenia i zarządzania spółkami, oferujemy doradztwo podatkowe oraz informatyczne. Chętnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników z różnych dziedzin wiedzy, w tym prawa podatkowego, RODO czy zasad wdrożenia działania systemu do zarządzania nieobecnościami.

Nasze biuro rachunkowe już od bardzo długiego czasu zajmuje się realizacją profesjonalnych usług księgowych. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych programów komputerowych, a ponadto wykwalifikowani pracownicy są gwarancją podejmowania wszelkich działań z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Propozycja naszego biura to między innymi pełna księgowość dla firm. Prowadzone usługi są realizowane zarówno na rzecz Spółek z o.o; spółek komandytowych, a także akcyjnych. Kompleksowa realizacja zadań daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach podejmowanych działań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, a w szczególności tworzeniem polityki rachunkowości, przygotowaniem systemu finansowo-księgowego do prowadzenia ksiąg, sprawdzaniem dokumentów źródłowych pod względem formalnym, a także bieżącym ewidencjonowaniem operacji gospodarczych. Oprócz tego zajmujemy się także sporządzaniem rejestrów VAT, przygotowywaniem i wysyłką zeznania roboczego oraz przygotowywaniem dokumentacji do Krajowego Rejestru Sądowego związanej z ogłoszeniem sprawozdania finansowego.

Korzystanie z biura rachunkowego to doskonały sposób na optymalizację kosztów poprzez ciągłe doskonalenie procesów. W ramach naszej oferty świadczymy nie tylko pełną księgowość dla firm, ale poza tym również obsługę kadrową, audyt podatkowy i księgowość online. Jest to propozycja idealna dla przedsiębiorstw, których siedziba znajduje się poza Poznaniem. Sprawy urzędowe prowadzone przez internet to bardzo duża wygoda oraz gwarancja szybkiego wyjaśnienia sprawy bez konieczności pojawiania się osobiście w naszym biurze.

Prowadzenie księgowości - wybierz najodpowiedniejszą usługę dla siebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów pod względem dokładności oraz szybkości działania. Propozycja naszego biura rachunkowego to także liczne szkolenia między innymi z zakresu obsługi oprogramowań informatycznych.