Biuro, usługi rachunkowe online Poznań

Bez względu na to, czy są Państwo członkami zarządu spółki, czy też prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, z pewnością mierzenie się z formalnościami związanymi z funkcjonowaniem firmy jest dla Państwa obciążeniem. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze biuro rachunkowe online przygotowało atrakcyjną ofertę w zakresie prowadzenia księgowości, obsługi kadr i płac czy doradztwa podatkowego.

Biuro rachunkowe online Poznań – usługi na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, naszą działalność prowadzimy nie tylko stacjonarnie, ale również online, co pozwala na sprawne korzystanie z oferowanej przez nas pomocy, nawet jeśli siedziba Państwa firmy nie znajduje się w Poznaniu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy – m.in. specjaliści od księgowości i rachunkowości oraz doradcy podatkowi.

Oferowane usługi rachunkowe Poznań

Jako cenione biuro z wieloletnim doświadczeniem, możemy zapewnić Państwu zarówno kompleksową obsługę, obejmującą wszystkie zagadnienia formalne, dotyczące prowadzonej działalności, jak i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb pakiet. W ramach świadczonych usług, również w wariancie online, zajmiemy się, między innymi, przygotowaniem systemu finansowo-księgowego, ewidencjonowaniem przeprowadzanych operacji gospodarczych, czy też weryfikowaniem dokumentacji pod względem jej poprawności. Zajmiemy się również przygotowaniem i wysłaniem niezbędnych obecnie w comiesięcznych rozliczeniach plików JPK_V7M i JPK_V7K, a także sprawozdania finansowego w formacie xml.

Usługi rachunkowe Poznań – doradztwo dla przedsiębiorców

Zdając sobie sprawę ze skomplikowanych i niekiedy niejasnych przepisów, które obowiązują firmy, nasze biuro rachunkowe online to nie wszystko, co mamy do zaoferowania klientom. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przedsiębiorców prowadzimy również doradztwo podatkowe – nieodzowną pomoc na każdym etapie funkcjonowania firmy. Doradca podatkowy nie tylko tłumaczy niejasności prawa podatkowego oraz ewentualne konsekwencje, jakie mogą wynikać z nieprzestrzegania procedur oraz nieznajomości prawa, ale podpowiada też najlepsze rozwiązania i prowadzi nadzór nad operacjami, dokonywanymi przez firmę pod względem ich stosowności, terminowości oraz adekwatności do sytuacji. Doradca to osoba nieustannie poszerzająca swoje kompetencje i aktualizująca wiedzę, która nie tylko znacząco pomaga w podejmowaniu decyzji i planowaniu przedsięwzięć, ale również daje poczucie bezpieczeństwa, przekładające się na komfort pracy, a dalej na rozwój firmy. Reprezentujemy klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, zdejmując z nich część związanych z tym obowiązków.

Biuro rachunkowe Poznań – nie tylko księgowość

Usługi naszego biura rachunkowego nie ograniczają się tylko do prowadzenia ksiąg rachunkowych, przygotowywania sprawozdań finansowych, ewidencji środków oraz dokumentacji, ale dotyczą także działań kadrowych i płacowych, które są istotne we wszystkich przedsiębiorstwach, zatrudniających pracowników. Co należy przez to rozumieć? Oznacza to, że nasze biuro rachunkowe online:

 • sporządza umowy z pracownikami
 • przygotowuje i wydaje zaświadczenia pracownicze oraz świadectwa pracy
 • rejestruje i wyrejestrowuje zatrudnionych w ZUS
 • sporządza deklaracje dla Urzędu Skarbowego i ZUSu oraz PIT dla pracowników
 • administruje PPK
 • przeprowadza obowiązkowe szkolenia BHP
 • rozlicza czas pracy oraz wynagrodzenia,

 • dokonuje wyliczeń miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy z tytułu wynagrodzeń zarówno dla pracowników stałych, jak i zleceniobiorców
 • ewidencjonuje zwolnienia lekarskie
 • monitoruje kwestie związane z urlopami pracowniczymi oraz badaniami lekarskimi
 • prowadzi akta osobowe
 • budżetuje i planuje wynagrodzenia
 • oferuje konsultacje w zakresie prawa pracy, regulaminów oraz ubezpieczeń społecznych.

Usługi rachunkowe Poznań – dlaczego warto?

Nasze biuro rachunkowe online zapewnia szeroki wachlarz usług, związanych ze sprawami finansowymi firmy, a co za tym idzie również kwestiami podatkowymi, które są z nimi ściśle połączone. Wspomagamy przedsiębiorców w procesie podejmowania najbardziej korzystnych i bezpiecznych decyzji, prowadzimy pełną księgowość dostosowaną do formy działalności, tym samym zdejmując z barków klienta część nierzadko kłopotliwych obowiązków, pilnujemy prawidłowości postępowania w trakcie dokonywania transakcji i rozliczeń, przygotowujemy sprawozdania – zawsze na czas i zgodnie z przepisami. W przypadku klientów, którzy decydują się na większą samodzielność – szkolimy, doradzamy i udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania, posiłkując się zdobytym doświadczeniem i wciąż pogłębianą wiedzą. Nasze usługi nie są skierowane tylko do przedsiębiorców z Poznania czy jego okolic, ale również z innych zakątków kraju. Wszystko dzięki wygodnej możliwości, jaką jest biuro rachunkowe online.

Zapraszamy do nawiązania współpracy

Korzystając z usług rachunkowych naszego biura online, mogą Państwo oddać w ręce specjalistów formalności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa lub spółki. To rozwiązanie pozwalające na znaczną oszczędność czasu, który można przeznaczyć na działania podnoszące prestiż oraz konkurencyjność firmy. Dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania z kompleksowej oferty, którą dopasujemy do Państwa potrzeb, również pod względem wyceny świadczonych przez nasz zespół usług.

Jeśli szukają Państwo podmiotu, który przejmie troskę o prowadzenie rozliczeń księgowych przedsiębiorstwa, to nie mogliście trafić lepiej. Nasze biuro świadczy usługi rachunkowe skierowane dla klientów biznesowych działających na terenie Poznania (także w formie współpracy zdalnej kanałami online). Prowadzi kompleksową obsługę księgową w sposób zgodny z prawem (dzięki dużemu doświadczeniu oraz nieustannemu aktualizowaniu swojej wiedzy) oraz zapewniający najlepszą sytuację rozliczeniową dla każdego indywidualnego klienta.

Usługi rachunkowe - Poznań

Świadczone przez nasze biuro usługi skierowane są zarówno do spółek prawa handlowego rozliczających się na podstawie tzw. pełnych ksiąg rachunkowych, jak i do jednoosobowych działalności gospodarczych, które prowadzą Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów lub zdecydowały się ewidencjonowanie wartości przychodu dla poszczególnych stawek ryczałtowych. Przygotowujemy wszelkie niezbędne dla danej formy prowadzenia działalności gospodarczej dokumenty (zeznania roczne, sprawozdania finansowe, rozliczenia z tytułu podatku, rejestry VAT itd.), dbając o to, by wszystkie podejmowane przez biuro działania prowadzone były nie tylko zgodnie z prawem, ale również rzetelnie i starannie.

Księgowość prowadzona online

Prowadzimy również biuro rachunkowe online, co oznacza, że dajemy klientom możliwości skorzystania z naszych usług w formie zdalnej. Wprowadziliśmy do naszej działalności szereg narzędzi informatycznych, które pozwalają w odpowiedni sposób prowadzić księgowość przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu klientów. Z formy współpracy online mogą skorzystać spółki z o.o., komandytowe, akcyjne oraz osoby fizyczne (w tym firmy zagraniczne mające w Polsce swoje oddziały).

Zachęcamy do skorzystania z usług proponowanych przez nasze biuro rachunkowe (także w formie księgowości online) skierowanych do przedsiębiorstw działających na terenie Poznania. Zwłaszcza, jeśli chcą Państwo oddać prowadzenie rozliczeń doświadczonemu podmiotowi, któremu można w pełni zaufać.