Biuro, usługi rachunkowe online Poznań

Bez względu na to, czy są Państwo członkami zarządu spółki, czy też prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, z pewnością mierzenie się z formalnościami związanymi z funkcjonowaniem firmy jest dla Państwa obciążeniem. Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze biuro rachunkowe online przygotowało atrakcyjną ofertę w zakresie prowadzenia księgowości, obsługi kadr i płac czy doradztwa podatkowego.

Biuro rachunkowe online Poznań – usługi na najwyższym poziomie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, naszą działalność prowadzimy nie tylko stacjonarnie, ale również online, co pozwala na sprawne korzystanie z oferowanej przez nas pomocy, nawet jeśli siedziba Państwa firmy nie znajduje się w Poznaniu. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy – m.in. specjaliści od księgowości i rachunkowości oraz doradcy podatkowi.

Oferowane usługi rachunkowe Poznań

Jako cenione biuro z wieloletnim doświadczeniem, możemy zapewnić Państwu zarówno kompleksową obsługę, obejmującą wszystkie zagadnienia formalne, dotyczące prowadzonej działalności, jak i dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb pakiet. W ramach świadczonych usług, również w wariancie online, zajmiemy się, między innymi, przygotowaniem systemu finansowo-księgowego, ewidencjonowaniem przeprowadzanych operacji gospodarczych, czy też weryfikowaniem dokumentacji pod względem jej poprawności. Zajmiemy się również przygotowaniem i wysłaniem niezbędnych obecnie w comiesięcznych rozliczeniach plików JPK_V7M i JPK_V7K, a także sprawozdania finansowego w formacie xml.

Zapraszamy do nawiązania współpracy

Korzystając z usług rachunkowych naszego biura online, mogą Państwo oddać w ręce specjalistów formalności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa lub spółki. To rozwiązanie pozwalające na znaczną oszczędność czasu, który można przeznaczyć na działania podnoszące prestiż oraz konkurencyjność firmy. Dlatego zachęcamy do kontaktu i skorzystania z kompleksowej oferty, którą dopasujemy do Państwa potrzeb, również pod względem wyceny świadczonych przez nasz zespół usług.

Jeśli szukają Państwo podmiotu, który przejmie troskę o prowadzenie rozliczeń księgowych przedsiębiorstwa, to nie mogliście trafić lepiej. Nasze biuro świadczy usługi rachunkowe skierowane dla klientów biznesowych działających na terenie Poznania (także w formie współpracy zdalnej kanałami online). Prowadzi kompleksową obsługę księgową w sposób zgodny z prawem (dzięki dużemu doświadczeniu oraz nieustannemu aktualizowaniu swojej wiedzy) oraz zapewniający najlepszą sytuację rozliczeniową dla każdego indywidualnego klienta.

Usługi rachunkowe - Poznań

Świadczone przez nasze biuro usługi skierowane są zarówno do spółek prawa handlowego rozliczających się na podstawie tzw. pełnych ksiąg rachunkowych, jak i do jednoosobowych działalności gospodarczych, które prowadzą Podatkową Książkę Przychodów i Rozchodów lub zdecydowały się ewidencjonowanie wartości przychodu dla poszczególnych stawek ryczałtowych. Przygotowujemy wszelkie niezbędne dla danej formy prowadzenia działalności gospodarczej dokumenty (zeznania roczne, sprawozdania finansowe, rozliczenia z tytułu podatku, rejestry VAT itd.), dbając o to, by wszystkie podejmowane przez biuro działania prowadzone były nie tylko zgodnie z prawem, ale również rzetelnie i starannie.

Księgowość prowadzona online

Prowadzimy również biuro rachunkowe online, co oznacza, że dajemy klientom możliwości skorzystania z naszych usług w formie zdalnej. Wprowadziliśmy do naszej działalności szereg narzędzi informatycznych, które pozwalają w odpowiedni sposób prowadzić księgowość przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu klientów. Z formy współpracy online mogą skorzystać spółki z o.o., komandytowe, akcyjne oraz osoby fizyczne (w tym firmy zagraniczne mające w Polsce swoje oddziały).

Zachęcamy do skorzystania z usług proponowanych przez nasze biuro rachunkowe (także w formie księgowości online) skierowanych do przedsiębiorstw działających na terenie Poznania. Zwłaszcza, jeśli chcą Państwo oddać prowadzenie rozliczeń doświadczonemu podmiotowi, któremu można w pełni zaufać.