Biuro, usługi księgowe Poznań

Każdy podmiot gospodarczy, bez względu na to, czy jest to jednoosobowa działalność, czy międzynarodowa korporacja mająca swoje oddziały w najróżniejszych zakątkach świata, musi prowadzić księgowość. Nie mając wiedzy w tym zakresie lepiej powierzyć prowadzenie rejestrów operacji finansowych specjalistom.

Biuro księgowe SUPPORT z Poznania

Nasza firma świadczy swoje usługi już od przeszło 10 lat. Zarządzamy finansami oraz rozliczamy operacje nie tylko Klientów, których biura znajdują się w podpoznańskim Suchym Lesie, ale i w całej Polsce, a nawet za granicą. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz rodzinną działalność, czy też jesteś prezesem dużego koncernu – specjaliści z naszego biura posiadają wiedzę oraz doświadczenie pozwalające zająć się sprawami każdego kalibru.

Usługi księgowe Poznań - czym się zajmujemy?

Zakres działań naszego biura jest ogromny. Zdecydowanie najczęściej zajmujemy się szeroko rozumianym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, tzn. bieżącym wypełnianiem i rejestracją dokumentów sprzedażowych oraz zakupowych, a także sprawowaniem nadzoru nad przepływem środków finansowych. W ramach świadczonych usług przygotowujemy rozliczenia podatkowe, bilanse zysków i strat czy też ewidencjonujemy operacje gospodarcze. Do naszych zadań należy również obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstwa, czyli innymi słowy sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z zatrudnieniem osób. Możemy również dokonać na Twoje życzenie różnego rodzaju audytów, w tym tych podatkowych oraz finansowych. Prowadzimy ponadto szkolenia m.in. z zakresu księgowości, administracji, podatków czy informatyzacji firmy.

Księgowość Poznań, czyli usługa na miarę nowych czasów

W biurze SUPPORT staramy się wychodzić naprzeciw różnym oczekiwaniom Klientów, dlatego też wprowadziliśmy do oferty możliwość współpracy on-line. Jest to propozycja skierowana do tych osób, które nie mają możliwości lub też czasu, by spotkać się z nami bezpośrednio w Suchym Lesie, a jednak chcieliby skorzystać z naszych usług. Chętnie poprowadzimy również elektroniczne teczki pracownicze. Organizujmy także szkolenia on-line.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług księgowych. W swoich szeregach posiadamy bardzo doświadczonych pracowników, którzy w wielu kwestiach służą swoją radą i pomocą. Korzystamy z nowoczesnych oprogramowań komputerowych, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości działania, jak i dokładności wszystkich danych.

Biuro księgowe Poznań - jakie usługi oferujemy?

W ramach realizowanych działań zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Świadczymy bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych, przygotowywanie miesięcznych lub kwartalnych rozliczeń z tytułu podatku dochodowego, sporządzanie rejestrów VAT, a także przygotowywanie dokumentacji do Krajowego Rejestru Sądowego związanej z ogłoszeniem sprawozdania finansowego. Jesteśmy otwarci na nowe technologie i działania prowadzone online, dlatego oferujemy także sporządzanie i wysyłkę elektroniczną JPK_V7M oraz JPK_V7K.

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów naszego biura cieszy się prowadzenie księgowości online. Jest to propozycja idealna dla przedsiębiorstw, których siedziba znajduje się poza Poznaniem lub nawet poza województwem wielkopolskim. Prowadzone przez naszą firmę usługi księgowe pozwalają między innymi na wystawianie faktur sprzedażowych, tworzenie JPK faktura, sporządzanie raportów, umieszczanie skanów dokumentów w odpowiednio przygotowanym programie, monitorowanie stanu należności, a także sprawdzanie kwot płatności na podatki i ZUS. Wszystkie te działania prowadzone są w nowoczesnym systemie, do którego dostęp ma zarówno nasz urzędnik, jak i Klient biura księgowego.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi świadczonymi przez nas usługami oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W ramach oferty prowadzimy także e-sprawozdania finansowe, obsługę kadrową dla przedsiębiorców i ich pracowników, a także elektroniczne teczki pracownicze.